Ekoeksperymentarium

Uwaga dzieci, uwaga rodzice i opiekunowie, nauczyciele, wychowawcy! 10 marca, w piątek o godzinie 10:00, zapraszamy Was wszystkich do Punkt 11 na otwarcie wystawy Ekoeksperymentarium i premierę NIEMAPY „BIELSKO-BIAŁA EKOMIASTO”.
nieMAPA to seria przewodników, które za pomocą zabawnych ilustracji i gotowych propozycji wycieczek przedstawiają ciekawe miejsca, przyrodę i kulturę.  W bielskiej edycji skupiamy się na ekologii, Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza, ścieżkach ekologicznych oraz innych zielonych atrakcjach naszego miasta.
*****************
Wystawa będzie od 10.03 czynna do 5 maja przy 11 Listopada 24. Dla młodszych i nieco starszych animatorzy przygotują masę doświadczeń. Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne!  Konieczne zapisy.
<<>><<>><<>><<>>
W godzinach otwarcia Punktu 11 wystawę zobaczyć będą mogły również rodziny i osoby indywidualne (poniedziałek – piątek: 9.00 – 18.00, sobota 10.00 -15.00). Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
<<>><<>><<>><<>>
EkoEksperymentatorium objęły patronatem: Ministerstwo Klimatu i ŚrodowiskaNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Przedstawicielstwo Komisja Europejska w Polsce.
#EkoEksperymentarium w Bielsku-Białej tworzą: Mamy Projekt, UMBB oraz gospodarz wydarzenia – #Punkt11.

Więcej: https://ekoeksperymentarium.pl/